+90 236 236 14 28
KURUMSAL

Savran, bugün konusunda aranan, bölgede söz sahibi olmuş bir firmadır. Beyaz eşya, otomotiv, elektrikli ev aletleri ana sanayilere elektrostatik toz boya, yaş boya, hortum imalatı hizmetleri veren bir kuruluştur. 

Firmamızda 3 ana bölümümüz vardır. Bunlardan biri yaş boya bölümümüzdür. Yaş boya bölümümüzde beyaz eşya, otomotiv, elektrikli ev aletleri plastik aksamlarının solvent bazlı ve su bazlı olarak boyanması işlemi yapılır. İkinci ünitemiz elektrostatik toz boya bölümüzdür. Burada da yine beyaz eşya, otomotiv, elektrikli ev aletleri firmalarının ve diğer sanayi kuruluşlarının metal parçalarının elektrostatik toz boya yöntemi ile boyanması işlemi yapılır. Üçüncü ünitemiz de plastik hortum üretimi yaptığımız bölümümüzdür. Bu bölümümüzde bulaşık makinasında, buzdolabında, çamaşır makinasında kullanılan teknik hortumları üretmekteyiz. Bu bakımdan beyaz eşya grubu ağırlıklı çalışmakla beraber bölgemizdeki ve ülkemizdeki sanayimizin yan sanayisi konumundayız. Genel olarak %90 oranında ihracat yapan firmalara hizmet veren bir kuruluşuz. 

4500 metrekare açık alanı olan ve 3200 metrekare kapalı alanda hizmet veriyoruz. 15’i beyaz yaka olmak üzere toplam 70’den fazla çalışanımız vardır.

Boyama işlemi başlı başına uzmanlık isteyen bir iştir. Savran bu uzmanlığı olan bir firma olduğu için tercih edilmektedir. 

Savran, kurulduğu günden itibaren elektrostatik toz boya, yaş boya ve ekstrüzyon sektöründe gelişmelere paralel olarak kendini sürekli yenilemiştir. Dinamik bir ruh ile sürekli bir heyecanla bölgemizde ve ülkemizde kurumsal faaliyetlerini artırarak sürdürmektedir. 

Kalite sağlamanın teknik bilgi ve deneyimlerle mümkün olacağı bilinciyle hareket eden firmamız, bölgemizin gözdesi olmaya, ulusal şirketler arasında saygın ve yükselen çizgisini korumaya devam etmektedir.

FİRMAMIZDAN HABERLER
Bizi takip edin.
ECO COLD Bizi Tercih Etti
ECO COLD endüstriyel buzdolaplarının elektrostatik toz boya, yaş boya işlemleri ve PVC hortum üretimleri tarafımızca yapılmaktadır.
KATAFOREZ KAPLAMA HİZMETİNİZDE
Kataforez hizmeti ile boyama öncesi korozyon direncini arttırma işlemlerini yapmaktayız.
YAŞ BOYA UYGULAMA İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
Gelişmiş boya uygulama teknolojimiz ile yaş boya uygulamada sizlere hizmet vermekteyiz.
KATALOG
Savran Limited © 2019 Copyright All Reserved.
Keçiliköy Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi
Sakarya Caddesi No:8 Yunusemre/Manisa
Pbx : +90 236 236 14 28
Fax : +90 236 236 14 29
info@savranlimited.com
www.savranlimited.com.tr
Savran Limited
© 2019 Copyright All Reserved.
Keçiliköy Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi
Sakarya Caddesi No:8 Yunusemre/Manisa
Pbx : +90 236 236 14 28
Fax : +90 236 236 14 29
www.savranlimited.com.tr
info@savranlimited.com